ODCHUDZANIE

ADMEDIC ODCHUDZANIE METABOLIZM TRAWIENIE
Bezalkoholowy suplement diety w płynie, zawiera skoncentrowane ekstrakty ziołowe na: odchudzanie, wspomaganie trawienia, przyspieszenie metabolizmu (przemianę materii), zaparcia. Nie zawiera GMO. Ekstrakty ziołowe wspomagają odchudzanie, metabolizm. Optymalizują i wspomagają trawienie, wypróżnianie, pracę układu pokarmowego i wątroby oraz prawidłową diurezę, usuwanie pozostałości przemiany materii i nadmiaru wody. Wspierają naturalne wydzielanie żółci i soków żołądkowych, zmniejszenie zaparć, poprawę pracy wątroby i jelit.
Wyciągi z ziela skrzypu i korzenia z zielem mniszka wspomagają utrzymanie prawidłowej diurezy, a tym samym usuwanie produktów przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Śluz zawarty w nasionach lnu wspiera prawidłową pracę przewodu pokarmowego oraz częstotliwość wypróżnień. Na utrzymanie optymalnego trawienia wpływają związki czynne obecne w wyciągach z korzenia z zielem mniszka, korzenia lubczyka oraz ziela krwawnika. Kolor, zapach, konsystencja i smak produktu są właściwe dla użytych ekstraktów ziołowych. W trakcie diety odchudzającej, zaleca się spożywać owoce, warzywa, pić niegazowaną wodę mineralną, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów. Suplement diety nie zawiera GMO, alkoholu, może być stosowany przez wegan i wegetarian. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży u osób uczulonych na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Dokładnie zamykać opakowanie po każdorazowym użyciu. Chronić od dopływu światła.
SPOSÓB UŻYCIA: Spożywać 3 x dziennie po 5 ml, ok. 20 minut przed: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (15 ml). Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu). Objętość netto: 250 ml.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5