SEN

ADMEDIC-ZASYPIANIE-SEN-USPOKOJENIE
SUPLEMENT DIETY w płynie, zawiera ekstrakty ziołowe. Bez GMO
ZASTOSOWANIE: wspomaganie prawidłowego procesu uspokojenia, zasypiania i snu. Składniki ekstraktów ziołowych zawarte w suplemencie diety optymalizują prawidłowy proces zasypiania i snu, działają uspokajająco (liście melisy, szyszki chmielu, kwiaty lawendy) , wpływają pozytywnie na układ krążenia (owoc głogu) i wspierają procesy trawienne (nasiona lnu, ziele melisy, kwiaty lawendy).
Kolor, zapach, konsystencja i smak są właściwe dla użytych ekstraktów ziołowych.
Suplement diety nie zawiera alkoholu, może być stosowany przez, wegan i wegetarian. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży u osob uczulonych na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Dokładnie zamykać opakowanie po każdorazowym użyciu. Chronić od dopływu światła.
SPOSÓB UŻYCIA: Spożywać 2 x dziennie po 5 ml, rano i wieczorem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (10 ml). Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu). Objętość netto: 250 ml.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1