SERCE UKŁAD KRĄŻENIA

ADMEDIC-SERCE-WSPOMAGANIE UKŁADU KRĄŻENIA (na wzmocnienie serca w płynie)
SUPLEMENT DIETY w płynie, zawiera skoncentrowane ekstrakty ziołowe. Bez GMO i bez alkoholu
ZASTOSOWANIE: wspomaganie prawidłowej pracy układu krążenia ( w tym serca, naczyń krwionośnych, ciśnienia krwi). Może być stosowany przez wegan i wegetarian. Składniki ekstraktów ziołowych zawarte w suplemencie diety wspieraja pracę serca (owoc głogu) i optymalizują ciśnienie krwi oraz stan naczyń krwionośnych (owoce głogu i aronii), mają też pozytywny wpływ na prace układu nerwowego (reakcje na stres i pobudzenie) wspierają usuwania nadmiaru wody z organizmu (ziele pokrzywy) .
Kolor zapach, konsystencja i smak są właściwe dla użytych ekstraktów ziołowych.
Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży u osob uczulonych na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Dokładnie zamykać opakowanie po każdorazowym użyciu. Chronić od dopływu światła.
SPOSÓB UŻYCIA: Spożywać 2 x dziennie po 5 ml, rano i wieczorem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (10 ml). Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu).
Objętość netto: 250 ml

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1