WĄTROBA DETOKS

ADMEDIC – WĄTROBA-DETOKS-OCZYSZCZANIE (oczyszczanie wątroby ziołami)
SUPLEMENT DIETY w płynie, zawiera skoncentrowane ekstrakty ziołowe. Bez GMO i bez alkoholu
ZASTOSOWANIE: wspomaganie ochrony wątroby, optymalizacja trawienia i oczyszczania organizmu z produktów przemiany materii. Preparat może być stosowany przez wegan i wegetarian.
Składniki ekstraktów ziołowych zawarte w suplemencie diety: wspomagają ochronę wątroby (ziele karczocha) i wydzielanie żółci (ziele karczocha, ziele mięty, owoc jałowca), wspomagają prawidłowy proces trawienia (ziele mięty, szyszka chmielu owoc jałowca) oraz prawidłowe czynności przewodu pokarmowego (ziele melisy i owoc kopru), optymalizując diurezę wspierają oczyszczanie organizmu z produktów przemiany materii (ziele pokrzywy). Kolor, zapach, konsystencja i smak produktu są właściwe dla użytych ekstraktów ziołowych.
Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży u osob uczulonych na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Dokładnie zamykać opakowanie po każdorazowym użyciu. Chronić od dopływu światła.
SPOSÓB UŻYCIA: Spożywać 2 x dziennie po 5 ml, rano i wieczorem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (10 ml). Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu).
Objętość netto: 250 ml

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5